ТРУБИ БЕЗНАПІРНІ ВЕРТИКАЛЬНОГО ФОРМУВАННЯ
Призначені для:
Для прокладки підземних трубопроводів, що транспортують самопливні побутові рідини , атмосферні стічні води, підземні води і виробничі рідини не агресивні до бетону.
Виробництво:
Виготовляються за технологією вертикального формування методом вібропресування на обладнанні фірми "Pedersshaab" (Данія). Залізобетонні безнапірні труби виготовляються з важкого бетону, армовані одним циліндричним каркасом. ДСТУ Б Ст. 2.5-63:2012. На замовлення труби можуть бути оброблені гідроізолюючої мастикою.
Об'єм:0.4 м3, Діаметр:600 см, Довжина:2500 мм, Маса:1000 кг,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Внутрішній діаметр | 600 мм |
| Товщина стінки труби | 65 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Марка бетону | М400 |
| Морозостійкість | F100 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
| Вага | 0.97 т |
| Тип труби | Розтрубна |
| Тип приєднання | Розтрубне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴


