Тротуарна плитка 1000*500*60 мм
- В наявності
- Тільки оптом
від 585 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (97) 560-59-16
- +380 (99) 621-55-76
- +380 (44) 206-08-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Прямокутна тротуарна плита. Поверхня рівна та гладка.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Країна-виробник Україна
Довжина: 1000.0(мм)
Ширина: 500.0 (мм)
Висота: 60.0(мм)
Марка бетону: М350
Морозостійкість F200
Вага: 0.075(т)
Ціна залежить від кількості купівлі плит. Відпускаємо від 10 шт.
Самовитяг або допоможе організувати дозування продукції на Ваш об'єкт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Колір | Сірий |
| Вага упаковки | 75 кг |
| Матеріал виробу | Бетон |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 585 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.


