Залізобетонний лоток Б 2-22-40 серії 3.503.1-66 це лоток із міцного бетону, застосовується як елемент дорожнього полотна для збирання та відведення стічної та паводкової води з проїжджої частини. Прикромкові лотки Б2 укладаються уздовж кромки асфальту, пропускають зливні води вздовж дороги в спеціальні каналізаційні водоприймачі. Бетонні лотки Б 2-22-40 забезпечують захист від обведення й розмивання, у такий спосіб сприяють тривалій збереженості та функціональності дорожнього полотна
Розміри Б 2-22-40:
Довжина — l (мм) 500
Ширина — b (мм) 375
Висота — h (мм) 180/220
Вага — 95 кг
Щоб купити Лоток прикромковий Б 2-22-40 уточнити ціну, умови доставки, замовлення або отримати консультацію звертайтеся до наших менеджерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Автодорожній |
| Довжина лотка | 500 мм |
| Ширина лотка | 375 мм |
| Висота лотка | 220 мм |
| Вага лотка | 0.95 т |
| Вид лотка | Прикрайковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 950 ₴


