Кільця бетонні (кільця стінові — КС, кільця жб) можна використовувати для монтування колодязів оглядових, водовідвідних, каналізаційних. Під час побудови колодяних кілець використовують плити днища та плити перекриття (ПД і ПП, відповідно). Кільця колодзні зазвичай виготовляють із бетону марки М200-500. Застосовується арматура 0,6-10 мм. Також кільця залізобетонні використовують у разі ремонту тепломереж.
| Діаметр зовнішній (D), мм | 2200 |
|---|---|
| Товщина стінки (B), мм | 100 |
| Висота (H), мм | 890 |
| Маса, т. | 1.480 |
Телефонуйте ціну Прочимо від замовлення
Ціна залежить від кількості кілець, що купується.
За потреби організуємо доставку кілець на Ваш об'єкт найманим транспортом.
Телефонуйте ціну прочитуємо на вашому замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1480 кг |
| Висота | 890 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Марка бетону | М250 |
| Товщина стінки | 100 мм |
| Вид залізобетонного виробу | Кільце |
| Зовнішній діаметр | 2200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 400 ₴


