Азбестоцементна труба діаметр 400 мм. (діаметр умовний, міряється від центру фаски).
Азбестоцементні вироби міцні на розрив, не «бояться» перепадів температури, різких змін погодних умов, жароміцні та нетокопровідні.
| Вага | 328кг |
| Довжина: | 4м |
| Умовний діаметр | 400 мм |
| Внутрішній діаметр | 377 мм |
| Зовнішній діаметр | 427мм |
| Товщина стінки |
25 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал труби | Азбестоцемент |
| Зовнішній діаметр | 427 мм |
| Внутрішній діаметр | 377 мм |
| Товщина стінки труби | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 600 ₴


