| Матеріал | Оцинкована сталь (DX51D + Z) |
| Форма отворів | Кругла, Rv |
| Розмір отвору | Діаметр 3 мм |
| Крок | 5 мм |
| Товщина аркуша | 1,0 мм |
| Розмір аркуша | 1000 х 2000 мм |
| Площа отворів | 33 % |
| Кількість отворів | 92 376 шт. |
| Вага | 10,70 кг |
| Ціну прочитуємо на вашому замовленні та відправляємо транспортною компанією CAT |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Цинк |
| Тип листа | Перфорований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид за призначенням | Перфорований |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 550 ₴


