| Матеріал | Чорна сталь DC01 |
| Форма отворів | Кругла, Rv |
| Розмір отвору | Діаметр 6 мм |
| Крок | 9 мм |
| Товщина аркуша | 2,0 мм |
| Розмір аркуша | 1000 х 2000 мм |
| Площа отворів | 40 % |
| Кількість отворів | 28 512 шт. |
| Вага | 19,2 кг |
|
Є листи в іншій товщині від 0,5 до 3 мм з іншими параметрами перфорації (Ф отвори та крок). Ціна залежить від кількості аркушів, що купуються! Телефонуйте уточнюйте вашу ціну на замовлення.Вказана ціна оптову |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Матеріал листа | Сталь |
| Тип листа | Перфорований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид за призначенням | Перфорований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴


