| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Форма отворів | Кругла, Rv |
| Розмір отвору | Діаметр 3 мм |
| Крок | 5 мм |
| Товщина аркуша | 1 мм |
| Розмір аркуша | 1000х2000 мм |
| Площа отворів | 33 % |
| Кількість отворів | 92 376 шт. |
| Вага | 10,7 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Тип листа | Перфорований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид за призначенням | Перфорований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 625 ₴


