Оцинкований рулон 0.5 мм, 0.6 мм, 0.8 мм, 1.0 мм, 2.0 мм, 3.0 мм
- В наявності
- Тільки оптом
від 55 000 ₴/т
Мінімальне замовлення — 4 т
+380 (97) 560-59-16
- +380 (99) 621-55-76
- +380 (44) 206-08-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Оцинкований рулон завтовшки 0.5 мм, 0.6 мм, 0.8 мм,1.0 мм, 1.2 мм, 2.5 мм, 3.0 мм на складі нашої компанії постійно. Виробництво Туреччина, Словаччина, Італія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид за хімічним складом | Вуглецевий |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип листа | Гладкий |
| Площинність листа | Висока |
| Класифікація по довжині | Кратної мірної довжини |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Лист оцинкований сталевий | З цинковим покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 55 000 ₴/т
- Мінімальне замовлення: 4 т


