Лист сталевий 2х1250х2500 мм HARDOX 450 зносостійка
- В наявності
від 175 ₴/кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (97) 560-59-16
- +380 (99) 621-55-76
- +380 (44) 206-08-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сталь Hardox 450 стійка до абразивного стирання з номінальною твердістю в 450 одиниць за Брінеллем. Сталь Hardox 450 поєднує в собі хорошу изгибаемость і придатність до зварювання з гарантованою ударною в'язкістю.
Сталь призначена для виготовлення виключно широкого спектру виробів і конструкцій, схильних до зносу, підвищеним опором вм'ятин і стійкістю до абразивного стирання, а крім того, продовжують термін служби виробів, що піддаються зносу, забезпечуючи таким чином додаткову економію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1250 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Матеріал листа | Сталь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Площинність листа | Нормальна |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Стан виробу | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 175 ₴/кг


