
Аркуш перфорований із неіржавкої сталі 1х1250х2500 мм (Діаметр 5 мм/ Крок 8 мм)
- В наявності
4 700 ₴
+380 (97) 560-59-16
- +380 (99) 621-55-76
- +380 (44) 206-08-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Реалізуємо листовий прокат перфорований (PA Rv5-8) з неіржавкої сталі світових виробників.
Марка неіржавкої сталі AISI 304
Форма отворів Кругла, Qg (ряди прямі)
Діаметр отвору 5 мм
Крок 8 мм
Товщина аркуша 1 мм
Розмір аркуша 1250х2500 мм
Відсилання на території України вантажними транспортними компаніями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага 1 п.м. | 6 кг |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Довжина | 2500 мм |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан виробу | Нове |
| Тип листа | Перфорований |
| Товщина | 1 мм |
| Точність виготовлення | Висока |
| Ширина | 1250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700 ₴


