
Перфорований Лист з нержавіючої сталі 0,8х1000х2000 мм (Діаметр 5мм/ Крок 8мм)
- В наявності
від 6 650 ₴
+380 (97) 560-59-16
- +380 (99) 621-55-76
- +380 (44) 206-08-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Реалізуємо листовий прокат перфорований (PA Rv5-8) з нержавіючої сталі світових виробників. Марка нержавіючої сталі AISI 304 Форма отворів Кругла, Qg (ряди прямі) Діаметр отвору 5 мм Крок 8 мм Товщина листа 0,8 мм Розмір листа 1000х2000 мм Кількість отворів 36 084 шт. Відправка по території України вантажними транспортними компаніями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 1000 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Товщина | 0.8 мм |
| Стан виробу | Нове |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Довжина | 2000 мм |
| Точність виготовлення | Висока |
| Тип листа | Перфорований |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Вага 1 п.м. | 9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 6 650 ₴


