Реалізуємо листовий прокат перфорований із неіржавкої сталі світових виробників.
Матеріал Неіржавка сталь AISI 304
Форма отворів Кругла, Qg Діаметр отвору 0,75 мм Крок 1,5 мм
Товщина листа 0,6 мм
Розмір аркуша 1000х2000 мм
Ціна залежить від кількості аркушів.
Відсилання на території України вантажними транспортними компаніями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан виробу | Нове |
| Тип листа | Перфорований |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Точність виготовлення | Висока |
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 1000 мм |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Товщина | 0.6 мм |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Довжина | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 14 350 ₴



