| Матеріал | Чорна сталь DD12 |
| Форма отворів | Квадратна, Qg |
| Розмір отвору | 5x5 мм |
| Крок | 8 мм |
| Товщина листа | 1,5 мм |
| Розмір листа | 1000 х 2000 мм |
| Площа отворів | 39 % |
| Кількість отворів | 31 250 шт. |
| Вага | 14,88 кг |
Ціна залежить від виду перфорації і кількості при замовленні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 1500 мм |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип листа | Перфорований |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 3000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴


