
Плита алюмінієва 65,0х1500х3000 мм сплав АМГ (5754, 5083)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
295 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (99) 621-55-76
- +380 (44) 206-08-51
Листовий прокат з алюмінієвого сплаву АМГ-3 (5) (6) в асортименті. Аналоги позначення АМГ-3 (5754), АМГ-5 (5083), Д16Т (2024Т...). та ін. Товщина прокату варіюється від 1,0 мм до 40 мм. Розкрий листів 1500х3000 мм, 1500х4000 мм, 1000х2000 мм: 0,5х1500х3000 мм; 0,8х1500х3000 мм; 1,0х1500х3000 мм; 2,0х1500х3000 мм; 2,0х1500Х4000 мм; 2,5х1500х4000 мм; .... 10х1500х4000 мм; 12х1500х4000 мм; 40х1500х4000 мм... Також у наявності марки сплаву АМЦ, АД0, АД31, Д16Т. (під замовлення А5М, А7М). Широкий вибір алюмінієвого прокату: листової, труби, куточки, швелера... Доставка в Україні вантажними та поштовими компаніями. Ціну прочитуємо на вашому замовленні.Залежить від палкості вашого
Ціну спрасуйте. Залежить від вашої приватності
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Матеріал листа | Алюміній |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 65 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Стан виробу | Нове |
- Ціна: 295 ₴/кг


