Лист нержавіючий перфорований 1000х2000х1,5, д. яч.8, крок 12
Матеріал: Нержавіюча сталь
Форма отворів: Кругла
Діаметр комірки: 8 (мм)
Крок: 12 (мм)
Товщина листа: 1,5 (мм)
Ширина: 1000 (мм)
Довжина: 2000 (мм)
Площа отворів: 40 %
Вага: 14,61 (кг)
Доставку здійснюємо по всій Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Площинність листа | Нормальна |
| Ширина | 1000 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Стан виробу | Нове |
| Довжина | 2000 мм |
| Точність виготовлення | Висока |
| Тип листа | Перфорований |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 11 500 ₴


