Аркуші латунні в асортименті. Марка сплаву ЛС59-1. Товщина листового прокату від 0,4 мм до 50 мм. Розкрий листів 600х1500 мм. Також у наявності сплав Л63. Доставка на території України поштовими та вантажними компаніями. В асортименті листи, труби, шестигранники, дріт латунні.
Вирушаємо після оплати САТ і Нова пошта
Ціну уточнюйте.Просваємо на вашому колекцій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 1500 мм |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Матеріал листа | Латунь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 14 мм |
| Точність виготовлення | Висока |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴/кг




