
Аркуш алюмінієвий 3,0х1500х4000 мм сплав АМЦ
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 295 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (97) 560-59-16
- +380 (99) 621-55-76
- +380 (44) 206-08-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Листовий прокат з алюмінієвого сплаву АМЦ в асортименті.
Товщина прокату варіюється від 0,5 мм до 14 мм. Розкрий листів 1500х3000 мм, 1200х3000 мм, 1500х4000 мм.:
0,5х1500х3000 мм;
0,8х1500х3000 мм;
1,0х1500х3000 мм;
2,0х1500х3000 мм;
2,0х1500Х4000 мм;
2,5х1500х4000 мм;
....
10х1500х4000 мм;
12х1500х4000 мм;
14х1500х4000 мм...
Також у наявності марки сплаву АМГ, АД0, АД31, Д16Т. (під замовлення А5М, А7М).
Широкий вибір алюмінієвого прокату: листової, труби, куточки, швелера...
Доставка в Україні вантажними та поштовими компаніями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Матеріал листа | Алюміній |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Стан виробу | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 295 ₴/кг


