Смуга для заземлення
Оцинкована смуга виготовляється з катаної сталі з нанесенням цинкового покриття методом гарячого оцинкування.
Оцинкована сталева смуга широко застосовується для систем уземлення й змійки захисту. Виготовляється смуга оцинкована у формі бухт. Середній вага бухти — 50 кг.
Смуга сталева оцинкована для заземлення в асортименті: 20х3, 25х2, 25х3, 25х4, 30х3, 30х3,5; 30х4; 40х3; 40x4, 40х5, 50х3, 50х4, 50х5 в наявності.
Доставка по всіх регіонах України поштовими компаніями!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форм-фактор | Смуга |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид дроту | Заземлення |
| Основні | |
| Матеріал дроту | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Перетин дроту | Кругле |
| Упаковка | Моток |
| Діаметр дроту | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 450 ₴/бухта




