| L (дліна), мм. | 6000 |
|---|---|
| В (ширина), мм. | 2000 |
| H (толщина), мм. | 180 |
| Вигляд виробу: | ПАГ |
| Об'єм бетону, м.куб.: | 2.250 |
| Вага, кг.: | 5400 |
Залежно від товщини плити, аеродромні плити називаються ПАГ-14, ПАГ-18 і ПАГ-20, де цифри 14, 18 і 20 у сантиметрах означають висоту плити. Вибір плити залежить від умов її використання, але найпопулярнішими є два види маркування плит - ПАГ 14 і ПАГ 18.
Позначення марок складається з буквенно-цифрових груп, розділених дефісом. Перша група містить скорочене скорочення плити - ПАГ (пліта аеродромна гладка). Друга група приводить товщину плити в сантиметрах і характеристику, що напружується вздовж дороги:
* IV - для арматурної стали класи Ат-IV, Ат-IVС і A-IV;
* V - для арматурної стали класи Ат-V і А-V.
У позначці марки платформи ПАГ-14 з напругою від 12 мм діаметром (ГОСТ 25912.1) також звертають увагу на значення 1 (через дефіс). Плісти ПАГ мають підвищені характеристики міцності (переказавши моментальний робочий тягар - 75 тонн на м2 при температурі -60 градусів), вони надійні, безпечні і довговічні в експлуатації.
Продаємо по всій Україні, доставка транспортними компаніями.
Оптова ціна 11560горн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 6000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 900 ₴


