

Аркуш олив'яний — розміри товщина 1,0-2000 ммх1000 мм.
- В наявності
225 ₴/кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (99) 621-55-76
- +380 (44) 206-08-51
Аркуш олив'яний — розміри товщина 1,0-2000 ммх1000 мм.
Використовується для пристрою рентгензахисту; покрівлі; як анода; звукоізоляція; у гальванічних ваннах (хімічна промисловість).У медичній радіології, свинець широко використовують для екранування рентгенівсько-діагностикічних кабінетів, також свинець є засобом захисту від звуку. Листами обшивають стіни по всьому периметру, утворюючи ізольоване приміщення від можливого проникнення іонізованих променів. Попадання в організм свинцевого пилу, як і більшість важких металів, викликає отруєння. Проте, свинець потрібен медицині. З часів стародавніхєрів залишилися у лікарській практиці свинцеві примочки та пластирі, але все ж головна функція свинцю в медицині пов'язана з діагностикою й рентгенотерапією. Також олив'яні листи використовуються в будівельній галузі, ним покриваються дахи громадських і історичних будівель, листовий свинець є традиційним матеріалом для кріплення печених і камінних труб, кріплення дахів із черепиці, за його допомогою забезпечує захист стін або каменю. Працюємо і вирушаємо в Україні вантажниками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал листа | Свинець |
| Тип листа | Гладкий |
| Площинність листа | Нормальна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
- Ціна: 225 ₴/кг


