Реалізуємо листовий прокат мідний (марки М1, М2, М3) в асортименті:
|
Аркуш мідний |
М2 10,0*600*1500 ДПРНМ |
|
Листи мідний |
М2 10,0*600*1500 ДПРНТ |
|
Аркуш мідний |
М1 12,0*600*1500 ДПРНТ |
|
Аркуш мідний |
М1 14,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Аркуш мідний |
М2 16,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Аркуш мідний |
М2 20,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Аркуш мідний |
М2 25,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Аркуш мідний |
М1 25,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Плита мідна |
М2 30,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Плита мідна |
М2 40,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Плита мідна |
М2 50,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Плита мідна |
М2 60,0*600*1500 ГПРХХ |
Кольоровий прокат зі скарбу за вигідними цінами. В наявності та під замовлення.
Широкий вибір продукції мідного прокату, алюмінієвого, бронзового, латуного...
Доставка на території України вантажними та поштовими компаніями, писля оплати! Ціну прораховується на вашому замовленні та залежить від кількості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Матеріал листа | Мідь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Товщина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Стан виробу | Нове |
| Матеріал стрічки | Мідь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стрічки | 600 |
- Ціна: від 1 050 ₴/кг


