Реалізуємо листовий прокат мідний (марки М1, М2, М3) в асортименті:
|
Аркуш мідний |
М2 10,0*600*1500 ДПРНМ |
|
Листи мідний |
М2 10,0*600*1500 ДПРНТ |
|
Аркуш мідний |
М1 12,0*600*1500 ДПРНТ |
|
Аркуш мідний |
М1 14,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Аркуш мідний |
М2 16,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Аркуш мідний |
М2 20,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Аркуш мідний |
М2 25,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Аркуш мідний |
М1 25,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Плита мідна |
М2 30,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Плита мідна |
М2 40,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Плита мідна |
М2 50,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Плита мідна |
М2 60,0*600*1500 ГПРХХ |
Кольоровий прокат зі скарбу за вигідними цінами. В наявності та під замовлення.
Широкий вибір продукції мідного прокату, алюмінієвого, бронзового, латуного...
Доставка на території України вантажними та поштовими компаніями після оплати! Ціна прочісується і залежить від вашого замовлення.Вточнюйте
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Матеріал листа | Мідь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Стан виробу | Нове |
| Матеріал стрічки | Мідь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стрічки | 600 |
- Ціна: від 1 050 ₴/кг


