Реалізуємо листовий прокат мідний (марки М1, М2, М3) в асортименті:
|
Аркуш мідний |
М2 4,0*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М1Ф(1173) 4,0*1000*2000 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М2 4,0*600*1500 ДПРНП |
|
Аркуш мідний |
М2 5,0*600*1500 ДПРНМ(650) |
|
Аркуш мідний |
М1Ф(1173) 5,0*1000*2000(300) ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М2 6,0*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М2 6,0*600*1500 ДПРНП |
|
Аркуш мідний |
М2 8,0*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М2 8,0*600*1500 ДПРНП |
Кольоровий прокат зі скарбу за вигідними цінами. В наявності та під замовлення.
Широкий вибір продукції мідного прокату, алюмінієвого, бронзового, латуного...
Доставка на території України вантажними та поштовими компаніями після оплати! Ціну прочитуємо на вашому колекцій. Уточнюйте вашу ціну
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Матеріал листа | Мідь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Стан виробу | Нове |
| Матеріал стрічки | Мідь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стрічки | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 050 ₴/кг



