Реалізуємо листовий прокат мідний (марки М1, М2, М3) в асортименті:
|
Аркуш |
М2 4,0*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш |
М1Ф(1173) 4,0*1000*2000 ДПРНМ |
|
Аркуш |
М2 4,0*600*1500 ДПРНП |
|
Аркуш |
М2 5,0*600*1500 ДПРНМ(650) |
|
Аркуш |
М1Ф(1173) 5,0*1000*2000(300) ДПРНМ |
|
Аркуш |
М2 6,0*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш |
М2 6,0*600*1500 ДПРНП |
|
Аркуш |
М2 8,0*600*1500 ДПРНМ(645) |
|
Аркуш |
М2 8,0*600*1500 ДПРНП |
Кольоровий прокат зі скарбу за вигідними цінами. В наявності та під замовлення.
Широкий вибір продукції мідного прокату, алюмінієвого, бронзового, латуного...
Доставка на території України вантажними та поштовими компаніями САТ і Нова пошта після оплати! Ціну прочитуємо на вашому колекційному торуванні, долучайте!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Матеріал листа | Мідь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Стан виробу | Нове |
| Матеріал стрічки | Мідь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стрічки | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 125 ₴/кг



