Реалізуємо листовий прокат мідний (марки М1, М2, М3) в асортименті:
|
Аркуш мідний |
М2 0,4*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М2 0,5*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М1Ф(1173) 0,5*1000*2000 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М2 0,6*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М2 0,8*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М1Ф(1173) 0,8*1000*2000 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М2 1,0*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М1Ф(1173) 1,0*1000*2000 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М1 1,0*600*1500 ДПРНТ |
|
Аркуш мідний |
М1 1,5*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М1М 1,5*1000*2000(1000) |
|
Аркуш мідний |
М2 1,5*600*1500 ДПРНП |
|
Аркуш мідний |
М1 1,5*600*1500 ДПРНТ |
|
Аркуш мідний |
М2 2,0*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М3 2,0*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М1М 2,0*1000*2000 |
|
Аркуш мідний |
М2 2,0*600*1500 ДПРНП |
|
Аркуш мідний |
М1 2,0*600*1500 ДПРНТ |
|
Аркуш мідний |
М2 2,0*600*1500 ДПРНТ |
|
Аркуш мідний |
М2 2,5*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М2 2,5*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М1М 2,5*1000*2000 |
|
Аркуш мідний |
М2 2,5*600*1500 ДПРНТ |
|
Аркуш мідний |
М2 3,0*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М2 3,0*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М3 3,0*600*1500 ДПРНМ |
|
Аркуш мідний |
М1М 3,0*1000*2000 |
|
Аркуш мідний |
М2 3,0*600*1500 ДПРНП |
Кольоровий прокат зі скарбу за вигідними цінами. В наявності та під замовлення.
Широкий вибір продукції мідного прокату, алюмінієвого, бронзового, латуного...
Доставка на території України вантажними та поштовими компаніями! Після оплати вирушаємо! Ціну уточнюйте, спростуємо на вашому колекцій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Матеріал листа | Мідь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Стан виробу | Нове |
| Матеріал стрічки | Мідь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стрічки | 600 |
- Ціна: від 1 100 ₴/кг



