Наша організація продає листи марки С1 завтовшки від 0,5 мм до 10 мм.
Свинець являє собою м'який метал, який легко обробляється. Для людини він шкідливий, але свинець екранує рентгенівські промені та радіацію. Свинцеві листи застосовуються як захисний матеріал у лабораторіях, рентгенівських кабінетах та інших місцях, де актуальний захист від радіації. Крім того, листи олива застосовуються для виробництва акумуляторних пластин як оболонок електричних кабелів і напівпровідникових матеріалів. Завдяки своїм унікальним властивостям свинцеві листи майже незамінні.
Працюємо по всій Україні.Доставка транспортними компаніями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Ширина | 1000 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 8000 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Вага 1 п.м. | 5.7 кг |
| Матеріал листа | Свинець |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Звичайна |
| Площинність листа | Нормальна |
| Стан виробу | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкий метал | свинець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴/кг


