Опис: Кільця колодяні використовуються для монтажу оглядових, водовідвідних і каналізаційних колодязів. Під час встановлення кільця колодязя використовують плити днищ і плити перекриттів. Вони зазвичай виготовляються з бетону не нижче марки М200. Арматура в кільцях колодязя застосовується від 0,6 до 10 мм. Кільця колодязя бувають трьох основних типів, що маркуються за діаметром: кільця колоди КС-10, КС-15, КС-20, відповідно діаметр 100, 150 і 200 см. Висота в усіх однакова - 90.
Найважливіша якість, якою має мати внутрішнє оздоблення колодязя, висока інертність до вологи. Цей матеріал постійно взаємодіятиме з водою, тому він не має руйнуватися під її впливом і впливати на якість.
Працюємо з усією українською.Доставка транспортною компанією.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1000 кг |
| Виробник | Україна ТД |
| Висота | 690 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 1500 мм |
| Конструкція | Монолітна |
| Колір | Сірий |
| Зовнішній діаметр | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Залізобетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴




