Сортований шпон берези, проклеєний водостійким (ФСФ) клеєм, фенолформальдегідна плівка 120 г/м2
Покриття:
Обидві строни фанери покриті фенолформальдегідною плівкою темно-коричневого кольору. З одного боку гладка, з іншого шорстка повітропроникна (сітка).
Характеристика:
Висока міцність, водостійкість, гігієнічність, стійкість до хімікатів.
Сфера застосування:
Ламінована фанера застосовується в кораблебудуванні (човники, катери), машинобудуванні, для пристрою підлог у причепах, напівпричіпах, вантажних автомобілях, пасажирському транспорті, фургонах для перевезення тварин. Водостійку фанеру використовують у конструкціях рампам для катання, у виробництві ігрових і спортивних майданчиків, для промислових столів.
Ціну прочитуємо на вашому замовлення. Уточнюйте
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Латвія |
| Порода дерева | Береза |
| Вид деревно-плитного матеріалу | Фанера |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Товщина | 27 мм |
| Покриття | Ламіноване |
| Колір | Коричневий |
| Фанера | |
| Вид фанери | ФСФ |
- Ціна: від 6 300 ₴



