Матеріал:
Березовий шпон високої якості, проклеєний ФСФ клеєм.
Сорт — ВВ/ВВ(2/2):
У сорті немає покорабленості та дефектів, можуть проводитися в невеликих кількостях світлі сучки, шпонопочинка. Цей сорт не допускає випалих і темних сучків.
Характеристика:
Шліфовані зовнішні шари фанерного листа, висока стійкість до вологи, підвищена щільність, стабільність товщини по всьому периметру фанери.
Сфера застосування:
Цей тип фанери можна використовувати не тільки всередині, але й зовні приміщення. Застосовується з декоративною метою, у всіх видах будівельних робіт, для обшиття приміщень, транспортних засобів, у моделюванні, у виробництві корпусних меблів (зокрема і дитячих), для конструкцій, де потрібна висока міцність і вологостійкість, для дитячих ігрових комплексів. Підходить для шпонування, фарбування, плавання, лакування, оброблення фрезером. Фанеру, яка використовується зовні приміщення й потрапляє під вплив атмосферних опадів, рекомендовано покривати водостійким лаком або фарбою. Ціна прочісується на вашому колесстві
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1250 мм |
| Країна виробник | Латвія |
| Довжина | 2500 мм |
| Порода дерева | Береза |
| Товщина | 21 мм |
| Вид деревно-плитного матеріалу | Фанера |
| Фанера | |
| Ґатунок фанери | II |
| Вид фанери | ФСФ |
- Ціна: від 4 758 ₴




