Матеріал:
Березовий шппон високої якості, проклеєний ФСФ клеєм.
Сорт:
ВВ/WG(2/3). У другому сорті немає покорабленості та дефектів, можуть стикатися в невеликих кількостях світлі сучки, шпонопочинка. Зовнішні шари шпону в сорті WG, можуть бути неоднорідного тону, мати здорові (не випало) сучки в невеликих кількостях, тріщини приблизно 50 мм.
Характеристика:
Шліфовані зовнішні шари фанерного листа, висока стійкість до вологи, підвищена щільність, стабільність товщини по всьому периметру фанери.
Сфера застосування:
Цей тип фанери можна використовувати не тільки всередині, але й зовні приміщення. Застосовується з декоративною метою, у всіх видах будівельних робіт, для обшивки приміщень, транспортних засобів, у моделюванню, у виробництві корпусних меблів (зокрема і дитячої), для конструкцій, де потрібна висока міцність і вологостійкість, для дитячих ігрових комплексів. Підходить для шпонування, фарбування, плавання, лакування, оброблення фрезером. Фанеру, яка використовується зовні приміщення й потрапляє під вплив атмосферних опадів, рекомендовано покривати водостійким лаком або фарбою.
Ціну зі скидкою прочитуємо від колличності. Уточнюйте
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1250 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Країна виробник | Латвія |
| Порода дерева | Береза |
| Вид деревно-плитного матеріалу | Фанера |
| Фанера | |
| Ґатунок фанери | II |
| Вид фанери | ФСФ |
- Ціна: від 2 650 ₴



