Паркувальна решітка - це вдале рішення для тих, хто бажає зберегти і розширити озеленення своїй території. Форма решітки дозволяє ставити автомобіль на парковку з трави, при цьому не ушкоджуючи її, більше того - вироби забезпечують трав'яному покриттю високу стійкість до механічних навантажень. Паркувальні грати призначені для застосування на автомобільних стоянках, а також для зміцнення земляних насипів і набережних.
| Тип | Паркувальна решітка |
| Довжина, мм | 400 |
| Ширина, мм | 200 |
| Товщина мм | 80 |
| Колір | Сірий |
| Вага 1 кв. м, кг | 138.00 |
| Розміри у комплекті, см | 40 х 20 |
| Умови експлуатації | Для проїзду вантажівок |
| Бренд | Авеню |
| Наявність фаски | З фаскою |
| Поверхня | Еко |
| Укладання | Механізоване і ручне укладання |
| Укладальна площа з 1 палети, кв. м | 8 |
| Вага 1 палети, кг | 1154 |
| Клас бетону | У 35 F 200 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виробу | Бетон |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 80 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Вага упаковки | 1154 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 430 ₴


