Труби безнапірні вертикальної ФОРМІРАННЯ
Призначені для:
Для прокладання підземних трубопроводів, які транспортують побутові рідини, атмосферні стічні води, підземні води та виробничі рідини не агресивні до бетону.
виробництво:
Виготовляються за технологією вертикального формування методом вібропресування на обладнанні фірми "Pedersshaab" (Данія). Залізобетонні безнапірні труби виготовляються з важкого бетону, армовані одним циліндричним каркасом. ДСТУ Б В.2.5-63: 2012. На замовлення труби можуть бути оброблені гідроізолювальною мастикою.
Відповідність стандартам: ГОСТ В.2.5-46: 2010 і ДСТУ Б В.2.5-50: 2010
Клас бетону на міцність: В30 (марка 400)
Водонепроникність: не нижче W6
Морозостійкість: F100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Внутрішній діаметр | 1200 мм |
| Товщина стінки труби | 125 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Морозостійкість | F100 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
| Вага | 4.25 т |
| Тип труби | Розтрубна |
| Тип приєднання | Розтрубне |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 21 100 ₴


