Труби безнапірні вертикального ФОРМУВАННЯ
Призначені для:
Для прокладки підземних трубопроводів, які транспортують самопливні побутові рідини, атмосферні стічні води, підземні води і виробничі рідини не агресивні до бетону.
виробництво:
Виготовляються по технології вертикального формування методом вібропресування на обладнанні фірми "Pedersshaab" (Данія). Залізобетонні безнапірні труби виготовляються з важкого бетону, армовані одним циліндровим каркасом. ДСТУ Б Ст. 2.5-63: 2012. На замовлення труби можуть бути оброблені гідроізоляційної мастикою.
Відповідність стандартам: ГОСТ Ст. 2.5-46: 2010 ДСТУ Б Ст. 2.5-50: 2010
Клас бетону на міцність: В30 (марка 400)
Водонепроникність: не нижче W6
Морозостійкість: F100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Вага | 3 т |
| Морозостійкість | F100 |
| Марка бетону | М400 |
| Довжина | 3000 мм |
| Тип труби | Розтрубна |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Товщина стінки труби | 115 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 1000 мм |
| Об'єм бетону | 1.2 м³ |
| Водонепроникність бетону | W6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 14 200 ₴


