Труби безнапірні вертикальної ФОРМІРАННЯ
Призначені для:
Для прокладання підземних трубопроводів, які транспортують побутові рідини, атмосферні стічні води, підземні води та виробничі рідини не агресивні до бетону.
виробництво:
Виготовляються за технологією вертикального формування методом вібропресування на обладнанні фірми "Pedersshaab" (Данія). Залізобетонні безнапірні труби виготовляються з важкого бетону, армовані одним циліндричним каркасом. ДСТУ Б В.2.5-63: 2012. На замовлення труби можуть бути оброблені гідроізолювальною мастикою.
Діаметр: 400 см, Довжина: 2500 мм, Маса: 550 кг
Самовитяг або допоможе організувати доставку труб на Ваш об'єкт!
Ціну підчитуємо на вашому замовлення індивідуально
Звоните
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Внутрішній діаметр | 400 мм |
| Товщина стінки труби | 55 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Марка бетону | М400 |
| Морозостійкість | F100 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
| Вага | 0.5 т |
| Тип труби | Розтрубна |
| Тип приєднання | Розтрубне |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 150 ₴


