Компанія продає свинець на території України. У нас можна купити свинцю в панчіх і аркушах марок С1, С2,
Товсті олив'яні листи використовуються як баланси; тонкі листи можуть застосовуватися як ущільнення в насосах, трубах тощо, олив'яні листи можуть використовуватися як штори до кабін рентген-каніматорів, використовуються для внутрішнього оздоблення хімкабінетів, використовуються під час виготовлення анодів для гальванізації.
Свинець листової марки С-1 різних товщини ( 0,5 мм — 10 мм), сертифікований.
Для здійснення замовлення вам усього лише потрібно зателефонувати по одному з наших телефонних номерів, які вказані на сайті. Доставка здійснюється не тільки містом Київ, але й у всій Україні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага 1 п.м. | 114 кг |
| Матеріал листа | Свинець |
| Важкий метал | Свинець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма сировини, що поставляється | Листи |
| Тип листа | Гладкий |
| Стан виробу | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 225 ₴/кг



