Наша компанія продає лист сталевий по ст. HARDOX 450
hозкрій листа, зазавичай, 2000х6000 мм
Можлива порізка листа по довжині.
Ціна залежить від об'єму, що купується.
Листи пересилаємо по Україні транспортними компаніями САТ, Делівері.
У продажу є великий асортимент листів по ст. HARDOX 450
Телефонуйте-домовимся!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1250 мм |
| Длина | 2500 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Покрытие | Без покрытия |
| Вид по способу изготовления | Горячекатаный |
| Вид по назначению | Конструкционный |
| Материал листа | Сталь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точность изготовления | Высокая |
| Плоскостность листа | Нормальная |
| Классификация по длине | Мерной длины |
| Состояние изделия | Новое |
Информация для заказа
- Цена: от 175 ₴/кг


