Наша компанія продає лист сталевий 15 мм по ст. HARDOX 450
Розкрій листа, зазавичай, 2000х6000 мм
Можлива порізка листа по довжині.
Ціна залежить від об'єму, що купується.
Листи пересилаємо по Україні транспортними компаніями САТ, Делівері.
У продажу є великий асортимент листів по ст.HARDOX 450
Телефонуйте-домовимся!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1500 мм |
| Длина | 6000 мм |
| Толщина | 4 мм |
| Покрытие | Без покрытия |
| Вид по способу изготовления | Горячекатаный |
| Вид по назначению | Конструкционный |
| Материал листа | Сталь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точность изготовления | Высокая |
| Плоскостность листа | Нормальная |
| Классификация по длине | Мерной длины |
| Состояние изделия | Новое |
Информация для заказа
- Цена: от 145 ₴/кг


