Реалізуємо листовий прокат перфорований із неіржавкої сталі світових виробників. Матеріал Неіржавка сталь AISI 304 Форма отворів Кругла, Qg Діаметр отвору 2 мм Крок 4 мм Товщина аркуша 2 мм Розмір аркуша 1000х2000 мм Відсилання на території України вантажними транспортними компаніями.\
ЦІна залежить від вашого замовлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Довжина | 2000 мм |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан виробу | Нове |
| Тип листа | Перфорований |
| Товщина | 2 мм |
| Точність виготовлення | Висока |
| Ширина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 000 ₴



