Листи латунні в асортименті. Марка сплаву Л63. Товщина листового прокату від 0,4 мм до 50 мм. стандартний розкрій листок 600х1500 мм. Також у наявності сплав ЛС59-1. Доставка на території України поштовими та вантажними компаніями. В асортименті листи, труби, шестигранники, дріт латунні.
Вирушаємо після оплати САТ і Нова пошта.
Ціну уточнюйте Прочитуємо на вашому колекцій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 1500 мм |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Матеріал листа | Латунь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Тип листа | Гладкий |
| Товщина | 20 мм |
| Точність виготовлення | Висока |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴




