Дріт для заземлення
Оцинкований дріт виготовляється з катаної сталі з нанесенням цинкового покриття методом гарячого оцинкування.
Залежно від діаметра, оцинкований дріт застосовується або в системах зовнішнього змійки (діаметр 8 мм), або в складі заземлювальних пристроїв (10 мм). Середній термін експлуатації таких систем — 5-10 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 10 мм |
| Перетин провідника | 80 мм |
| Основні | |
| Покриття | Цинк |
| Матеріал дроту | Сталь |
| Перетин дроту | Кругле |
| Упаковка | Моток |
| Діаметр дроту | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Вид дроту | Заземлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴/м




