Реалізуємо листовий прокат мідний (марки М1, М2, М3) в асортименті:
|
Аркуш мідний |
М2 10,0*600*1500 ДПРНМ |
|
Листи мідний |
М2 10,0*600*1500 ДПРНТ |
|
Аркуш мідний |
М1 12,0*600*1500 ДПРНТ |
|
Аркуш мідний |
М1 14,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Аркуш мідний |
М2 16,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Аркуш мідний |
М2 20,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Аркуш мідний |
М2 25,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Аркуш мідний |
М1 25,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Плита мідна |
М2 30,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Плита мідна |
М2 40,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Плита мідна |
М2 50,0*600*1500 ГПРХХ |
|
Плита мідна |
М2 60,0*600*1500 ГПРХХ |
Кольоровий прокат зі скарбу за вигідними цінами. В наявності та під замовлення.
Широкий вибір продукції мідного прокату, алюмінієвого, бронзового, латуного...
Доставка на території України вантажними та поштовими компаніями САТ та Нова пошта після оплати! Ціна залежить від вашої колличності. Уточнайтке
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Матеріал листа | Мідь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Стан виробу | Нове |
| Матеріал стрічки | Мідь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стрічки | 600 |
- Ціна: від 1 100 ₴/кг


