Куточок оцинкований 50х50х2
- В наявності
- Тільки оптом
від 150 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 30 пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (99) 621-55-76
- +380 (44) 206-08-51
Оцинкований кут являє собою високоякісний профіль зі сталі, з захищеною від всіляких впливів поверхнею.Такі конструкції виробляються на профіль гнучких верстатах, а як основна сировина застосовується вуглецева, конструкційна або низьколегована сталь від різних виробників. Використання передової технології термодифузійної оцинковки дає змогу створити міцне з'єднання з антикорозійним верхнім шаром 100-120 мкм. Довжина кріпильних куточків становить 3-12 метрів залежно від призначення.
Популярність таких конструкцій зумовлена безліччю переваг. Серед основних відмітних властивостей кутів з оцинкованого профілю — максимальна стійкість до зовнішніх агресивних збудників, а також надійний захист від впливу корозії.
Міцне цинкове покриття продовжує термін експлуатації виробу до декількох десятків років. До того ж установлення таких профілів проводять навіть у разі сирої та дощової погоди, тому що вони зберігають свої конструктивні властивості та не пошкоджуються.
Терміни виготовлення цієї продукції 3-4 райочих днів.
Пересилаємо продукцію по Україні транспортними компаніями.
Ціна залежить від об'єму.
| Основні | |
|---|---|
| Покриття | Цинк |
| Матеріал куточка | Сталь |
| Стан виробу | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Довжина куточка | 6 мм |
| Ширина полиці | 45 мм |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Висота куточка | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид куточка | В асортименті |
- Ціна: від 150 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 30 пог.м


