Матеріал:
Сортований шпон берези, проклеєний водостійким (ФСФ) клеєм, фенолформальдегідна плівка 120г/м2.
Покриття:
Обидві сторони фанери покриті фенолформальдегідною плівкою чорного кольору з обох сторін гладка/гладка поверхня.
Характеристика:
Висока міцність, добра стійкість до попадання вологи, гігієнічність, стійкість до хімікатів.
Область застосування:
Ламінована фанера застосовується в суднобудуванні (човни, катери), машинобудуванні, для влаштування підлог у причепах, напівпричепах, вантажних автомобілях, пасажирському транспорті, фургонах для перевезення тварин. Водостійку фанеру використовують в конструкціях рамп для катання, у виробництві ігрових та спортивних майданчиків, для промислових столів.
Ціну уточнюйте.Залежить від кількості
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1250 мм |
| Страна производитель | Латвия |
| Длина | 2500 мм |
| Порода дерева | Береза |
| Толщина | 6.5 мм |
| Цвет | Черный |
| Покрытие | Ламинированное |
| Вид древесно-плитного материала | Фанера |
| Фанера | |
| Вид фанеры | ФСФ |
Информация для заказа
- Цена: от 2 900 ₴



