Матеріал:
Сортований шпон берези, проклеєний водостійким (ФСФ) клеєм, фенолформальдегідна плівка 120г/м2
Покриття:
Обидві сторони фанери покриті гладкою фенольною плівкою темно-коричневого кольору.
Характеристика:
Висока міцність, добра стійкість до попадання вологи, гігієнічність, стійкість до хімікатів.
Область застосування:
Ламінована фанера застосовується в суднобудуванні (човни, катери, меблі для яхт), машинобудуванні, для влаштування та обшивки причепів, напівпричепів, вантажних автомобілів, пасажирського транспорту, фургонів для перевезення тварин. Водостійку фанеру використовують в конструкціях рамп для катання, у виробництві ігрових та спортивних майданчиків, для промислових столів, для вуличної, лабораторної та домашніх меблів. А так само в бетонно-монолітному будівництві. Звертаємо Вашу увагу, від заводу виробника, для захисту своєї продукції, допускається нанесення логотипу з однієї або з двох сторін!
Вартість залежить від кількості листів! Ціну уточнюйте
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Латвия |
| Порода дерева | Береза |
| Вид древесно-плитного материала | Фанера |
| Длина | 3000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Толщина | 6.5 мм |
| Покрытие | Ламинированное |
| Цвет | Коричневый |
| Фанера | |
| Вид фанеры | ФСФ |
- Цена: от 2 900 ₴


