Фанера 18х1250х2500 мм, сорт - 2/2 (ВВ/ВВ) Латвія:
Матеріал:
Березовий шпон високої якості, проклеєний ФСФ клеєм.
Сорт - 2/2 (ВВ/ВВ):
У другому сорті відсутні покоробленность і дефекти, що можуть зустрічатися в невеликих кількостях світлі сучки, шпонопочинка. Даний сорт не допускає випали і темних сучків.
Характеристика:
Шліфовані зовнішні шари фанерного листа, висока стійкість до вологи, підвищена щільність, стабільність товщини по всьому периметру фанери.
Область застосування:
Даний вид фанери можна використовувати не тільки всередині, але і зовні приміщення. Застосовується в декоративних цілях, у всіх видах будівельних робіт, для облицювання приміщень, транспортних засобів, моделюванні, у виробництві корпусних меблів (в тому числі і дитячої), для конструкцій, де потрібна висока міцність і вологостійкість, для дитячих ігрових комплексів. Підходить для шпонировки, фарбування, моріння, лакування, обробки фрезером. Фанеру, яка використовується зовні приміщення і потрапляє під впливу атмосферних опадів, рекомендовано покривати водостійким лаком або фарбою.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1250 мм |
| Країна виробник | Латвія |
| Довжина | 2500 мм |
| Порода дерева | Береза |
| Товщина | 18 мм |
| Вид деревно-плитного матеріалу | Фанера |
| Фанера | |
| Ґатунок фанери | II |
| Вид фанери | ФСФ |
- Ціна: від 3 912 ₴




