Паркувальна решітка - це вдале рішення для тих, хто бажає зберегти і розширити озеленення своїй території. Форма решітки дозволяє ставити автомобіль на парковку з трави, при цьому не ушкоджуючи її, більше того - вироби забезпечують трав'яному покриттю високу стійкість до механічних навантажень. Паркувальні грати призначені для застосування на автомобільних стоянках, а також для зміцнення земляних насипів і набережних.
| Тип | Парковочная решетка |
| Довжина, мм | 400 |
| Ширина, мм | 200 |
| Товщина, мм | 80 |
| Колір | Сірий |
| Вага 1 кв. м, кг | 138.00 |
| Розміри у комплекті, см | 40 х 20 |
| Умови експлуатації | Для проїзду вантажівок |
| Бренд | Авеню |
| Наявність фаски | З фаскою |
| Поверхня | Еко |
| Укладка | Механізоване і ручне укладання |
| Укладальна площа з 1 палети, кв. м | 8 |
| Вага 1 палети, кг | 1154 |
| Клас бетону | В 35 F 200 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал изделия | Бетон |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 80 мм |
| Цвет | Серый |
| Количество в упаковке | 8 шт |
| Вес упаковки | 1154 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: от 430 ₴


